Cover Fire Offline Shooting

Genera Games tarafından piyasaya sürüldüğü ilk günden bu yana, milyonlarca kişi tarafından indirilen Coverfire savaş oyunu, bu güne kadar deneyimlediğiniz tüm savaş oyunlarından daha çok aksiyon içeriyor. Anroid 4.1 ve üstü versiyonlara indirilebilen bu oyunun kapladığı alan ise 47 Mb. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyun, ayrıca oyun içi satın alma opsiyonları da içeriyor. Görsel grafikleri ve kolay oynanabilir tasarımıyla kategorisindeki diğer savaş oyunlarından sıyrılmayı başaran Coverfire, kısa sürede bağımlısı olabileceğiniz güzel bir savaş oyunudur.

Tetracorp şirketine karşı savaşacağınız bu oyunda, tugay kahramanlarınızı eğiterek savaşa hazır hale getirebilirsiniz. Cephe stratejinizi oluşturabilir savaş alanında üstünlük sağlayarak düşmanlarınıza dört bir yandan saldırabilirsiniz.

TETRACORP, gezegen üzerinde köyleri basarak, köylere ait kaynakları alan ve köy içi ya da köyler arası iletişimi kontrol eden zorba bir yapı. Bu tehdidi ortadan kaldırmak ise sizin elinizde. Yeni keşfedilen özel bir element olan element 115, insanlığın kaderine karar verebilecek özelliktedir ve Tetracorp’un eline kesinlikle geçmemesi gerekir. Tetracorp’a karşı yapılacak savaşlarda ise asıl amaç bu elementi korumak ve Tetracorp’un eline geçmesini engellemektir..

Kapak ateşi etrafında, kuşatılmış şehirler ve çöllerin ortasında savaşan büyük bir savaş ekibini yöneten iyi bir kahraman olabileceğiniz oyunla, bir savaş oyununda bulunabilecek en güçlü düşmanları yenebileceksiniz.

Sahip olduğunuz birbirinden farklı özellikte ve güçte tabancalar, av tüfekleri, tüfekler, keskin nişancılar, el bombaları size rakibiniz karşısında üstünlük sağlayabilir. Bu silahları geliştirerek ek özellikler elde edebilir ve savaş deneyiminizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Online turnuva modunda, arkadaşlarınız ve dünya üzerinde bu oyunu oynayan tüm diğer oyuncularla savaşlara katılmanız da mümkün. Turnuvalar oyuna daha eğlenceli bir dinamik getiriyor. Yapmanız gereken sadece tetiğe dokunmak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top