Epic Prankster: Hide and shoot

Epic Prankster: Hide and shoot oyunu android platformlarda sizleri bekliyor. Homa Games tarafından android kullanıcılarının beğenisine sunulan NERF Epik Şakalar 130M boyuta sahip ve anroid 5.0 sürümü ve sonraki sürümlerinde rahatlıkla oynanabiliyor. 10. Milyondan fazla kişi tarafından indirilen oyun ücretsiz. Oyun içinde ücretli satın alma da ayrıca bulunuyor.

NERF Epik Şakalar oyununda birbirinden farklı Nerf silahlarıyla önüne geleni etkisiz hale getirerek bölümleri tamamlaman gerekiyor. Yüzlerce farklı bölüme sahip NERF Epik Şakalar oyununda bölümler arası geçiş yapmak bazen düşünüldüğünden daha zor olabiliyor. Vurulmamak için saklanmak şart.

Görünürde olan kişileri ise Nerf silahlarıyla şakalayabilir ve bölümü tamamlayabilirsin. Birbirinden farklı eğlenceli karakterlere sahip NERF Epik Şakalar oyununda kendini yansıtan eğlenceli bir karakter seçerek oyuna başlayabilirsin. Oyunda ilerledikçe karakterlerin ve karakter özelliklerinin de kilidi açılıyor. Oyuna Robot, palyaço ya da Ninja olarak devam etmek için yapman gereken zorlu ve eğlenceli görevleri tamamlayarak birbirinden farklı karakterlerin kilidini açmak.

NERF Epik Şakalar oyununda birbirinden farklı dünyalar ve haritalarda eğlenerek ilerleme şansına sahip olabilirsin. Farklı arenalarda yarışarak eğlenceyi daha üst seviyeye taşıyabilirsin. Arenaların kilidini açmak ve yeni haritalarda eğlenceli yolculuğuna devam etmek için gereken şey ise Nerf silahlarıyla görünen tüm karakterleri şakalayarak etkisiz hale getirmek.

NERF Epik Şakalar oyununda ilk seviyede oyunu öğrenerek hızlı bir şekilde bölümler arasında ilerlemen mümkün. Oyun içinde bölümleri açtıkça hediye paralar kazanabilir ve izleyeceğin reklamlarla hediye paralarını anında beş katına çıkarabilirsin. Oyun içi kazanacağın hediye paralarla karakterini özelleştirebilir, yeni karakterler alabilir ya da farklı arenaların kilidini açabilirsin. Ayrıca hediye puanlarla yeni Nerf silahları açarak NERF Epik Şakalar oyununda en üst seviyelere gelmenin eğlencesini yaşayabilirsin.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top