World War Heroes WW2 PvP FPS

WORLD WAR HEROES, Azur Interactive Games Limited tarafından piyasaya sürülen ve şu ana kadar 50 milyon kullanıcıdan fazlasının telefonlarına indirdiği etkileyici bir savaş oyunu. Etkileyici grafikleri ve online savaş modları sayesinde gerçekçi bir savaş oyunu deneyimi yaşatıyor.

Dünya Savaşının içerisine dalabileceğiniz, çevrimiçi olarak dünyanın dört yanından oyuncularla savaşabileceğiniz gerçekçi bir savaş oyunu sizi bekliyor. Oyun içinde bulunan 6 farklı oyun modu arasından seçeceğin mod ile keyifli zaman geçirebilirsin. Oyun modları olarak seçebileceğiniz birbirinden keyifli modlar ise; Hardcore, Takım savaşı, Ölüm maçı, Bomba modu, Tek canla savaş, Özel oyun modu.

Hardcore oyun modunda yapacağın en küçük hata hayatına mal olabilir. Tüm silahların çok güçlü olacak ancak isabet aldığın tek bir mermi ile öleceksin. Takım savaşı modunda; iki takım halinde savaşarak en yüksek puanı almaya çalışacaksın. Ölüm maçında; tek başına savaşarak turun sonunda hayatta kalmak için mücadele edeceksin, doğru silahları seçmek ve doğru bir stratejiyle ilerlemek çok önemli.

Bomba modunda; karşı tarafın yerleştirdiği bombayı bularak, patlamadan önce imha etmen gerekiyor. Biraz da zamana karşı yarıştığın bu mod adrenalin seviyeni yükseltecek. Tek canla savaş modu, gerçekçi bir savaş deneyimi yaşatıyor, ikinci bir hakkın olmayabilir, bu bir ölüm kalım savaşı. Özel oyun modunda, istediğin haritayı seçebilir, kuralları kendin belirleyerek takımını oluşturabilir ve eğlenceli bir savaş yaratabilirsin.

7 efsanevi 2. Dünya Savaşı muharebe alanında, ABD, Rusya, Japonya ve Almanya üretimi 4 farklı tip savaş ekipmanı ile 6 farklı oyun modunda eğlencenin sınırlarını zorlayan bir deneyim yaşayabilirsin.

Makineli tüfekler, el bombaları, tüfekler, keskin nişancı tüfekleri, bazukalar ve daha pek çok silahtan oluşan kocaman bir cephaneye sahip olabilir, puanlar toplayarak silahlarını geliştirebilirsin. Level yükseldikçe silahlarını gücü de artacak.

Her gün günlük görevler tamamlandığında, bedava ödüller ve başka harika öğeler kazanma şansı da yakalayabileceğiniz bu oyunda, gerçek bir savaşçı olacaksınız

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top